KANALLAR

KANALLAR

Fil Tv canlı izle

Fil Tv Canlı izle

 • PAYLAŞ
KANAL BİLGİLERİ
 • Kuruluş

  7 Mayıs 2014
 • Şirket

  Oflaz Medya Grubu
 • E-Posta

  bilgi@filtv.tv
 • Adres

  Atatürk Oto San.Sit. 53.Sk Çiftkurtlar Honda Plaza No: 11-C Kat: 1 Maslak 34398 Istanbul

Fil Tv Hakkında Kısa Bilgi:

Türkiye’deki Tv kanalları arasında dikkat çeken Tv kanallarından biri olan Fil Tv, yerli ve yabancı birçok filmi izleyicisine ana dilinde ulaştıran bir kanal olma özelliğini taşımaktadır. Yaptığı yayınlarda şifre kullanmayarak film tutkunlarına ücretsiz film ziyafeti veren Fil Tv izleme oranları diğer kanallar arasında başta yer almaktadır. Unutulmaz Türk sinemaları ve dünya çapında en çok beğenilen yabancı diziler ve filmleri Türkçeye uyarlanmış ve orijinal olarak sunan Fil Tv izle izleyici kitlesinin istekleri doğrultusunda şifre sorunu olmaksızın yayınlarını sürdürmektedir.

7/24 yayın yapan Fil Tv izle en beğeni toplayan ulusal kanallardandır. Ailece izlenebilecek programlar ve filmlerle dolu kanalın küçük, büyük her kesimden insana hitap etmesi de takdire şayan bir durumdur. Kesintisiz yayın yapan ulusal kanal Fil Tv, izlenme rekorları kıran yerli ve yabancı diziler ile ekran karşına kilitliyor.

Oflaz Medya Grubuna ait olarak faaliyet gösteren başarılı Tv kanalı Fil Tv izle yayınladığı Oscar ödüllü filmler ve özellikle sabah kuşağında çocuklar için eğitici ve öğretici film ve programlar yapmaktadır. Unutulmaz film ve dizilere nostalji olarak tekrar izlenebilmesine ev sahipliği yapan Tv kanalının yeni yayın akışı içerisinde yerli ve yabancı çok ses getirecek dizi ve programlar bulunmaktadır.

İzleyicileri için en iyi yayını yapan ve sürekli olarak gelişen teknolojiye ayak uyduran Fil Tv izle izleyicileri tarafından beğenilerek izlenmektedir.

0 YORUM

YORUM YAP