KANALLAR

KANALLAR

Habertürk canlı izle

Habertürk Canlı izle

  • PAYLAŞ
KANAL BİLGİLERİ
  • Kuruluş

    23 Mart 1999
  • Şirket

    Ciner Medya TV Hizmetleri A.Ş.
  • E-Posta

    iletisim@haberturk.com

Habertürk Hakkında Kısa Bilgi:

Habertürk Canlı izle. Ciner Medya Grubu’na ait bir haber kanalı olan Habertürk’ün kurucusu Ufuk Güldemir’dir. 23 Mart 1999 yılında ulusal yayın hayatına başlayan Habertürk, Ufuk Güldemir’in hayatını kaybetmesinin ardından 10 Haziran 2007’de Ciner Yayın Grubu tarafından satın alınmıştır.27 Ekim 2008’de kanalın aynı medya grubunda yer alan başka bir televizyon kanalı olan Kanal 1’in karasal yayın frekansından yayınına devam etmiştir.

Habertürk HD 18 Eylül 2014’de kurularak, Habertürk ile eş zamanlı yayın yapan Habertürk’ün yüksek çözünürlüklü haber kanalıdır. 16 Haziran 2013 itibariyle 16:9 geniş ekran formatına geçiş yapmıştır. Tüm Türkiye’de izlenebilen kanal, Azerbaycan ve KKTC’de de yayınlanmaktadır. Merkezi Beyoğlu Talimhane’de bulunan Habertürk, Gücü Özgürlüğünde sloganıyla yayın hayatına 1999’dan Mart 2015’e kadar bu sloganıyla devam etmiştir. Mart 2015’den sonra ve günümüzde de Haber Denilince Habertürk sloganıyla yayın hayatını sürdürmektedir. Sen de Habertürk Canlı izle haberden haberin olsun.

Habertürk gündüz programları, gece programları ve hafta sonu programlarıyla Habertürk severlerle buluşuyor. Gündüz programlarından Ceren Bektaş sunumuyla ‘’Gün Başlıyor’’ günün gazete başlıkları ile gündemdeki son gelişmeleri, siyaset, ekonomi, kültür-sanat dünyasında yaşanan önemli gelişmelerle, hava durumu hakkında verdiği bilgilerle de günün ilk saatlerinden itibaren meraklı izleyicileriyle buluşuyor.

haberturk-canli-izle

Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri 09:30 da yayınlanan bir başka program ‘’Bakış’’ Noyan Doğan sunumuyla farklı konuklarıyla izleyicilerle buluşmaktadır. Sağlıkta iş fırsatları, bireysel emeklilik, insan kaynakları, çocuklarda meslek seçimleri, hırsızlık, seyahat, deprem, sigorta, tarım, sağlık, konut gibi konulardaki soru ve sorunları çözüme ulaştırmaya ve ses olmaya çalışmaktadır. Saat 14:00’de yer alan ‘’Güne Bakış’’ Balçiçek İlter sunumuyla yine öne çıkan başlıklar ve yaşanan son gelişmeler hakkında izleyicisini bilgilendirmektedir. ‘’Ekonomide Görünüm, Spor Bülteni, Gün Ortası, Habertürk Manşet, Akşam Raporu gibi programlar da gündüz kuşağında yayınlanmaktadır. Tüm bu programlardan haberdar olmak için haber denilince Habertürk Canlı izle.

Habertürk Canlı izle

Akşam programlarında yer alan Kur’an’ın Işığında, Akılda Kalan, Enine Boyuna, Gece Bülteni, TekeTek, Öteki Gündem, Karşıt Görüş yer almaktadır. Hafta sonu programlarından Yolun Başındayken; Görkem İldaş’ın hazırlayıp, sunduğu programda gençlerin yaşadığı ve sormak istediklerini ekrana getiriyor. Üniversite ve kariyerlerini şansa bırakmak istemeyen gençler ve velilerin, sorun ve sorunlarını eğitimde uzman kişilerle yanıtlamaya çalışıyor. HT Sağlık, Aküalite, Teknolojik, HT Klüp, 3 Şerit, Hafta Sonu Akşam Raporu, Emeğin Öyküsü, Yeni Bakışlar, Airport, İyi Haberler, Kısa Bir Ara gibi programlarda hafta sonunun keyifli programlarındandır. Bu programlar için Habertürk izle ve fikir sahibi ol, bakış açına yansısın. Canlı Tv’nin kanallarından Habertürk, Teke Tek programı ile de çok izlenmektedir.

Fatih Ataylı’nın sunduğu birbirinden farklı konu ve konuklarla izleyicinin karşına çıktığı programda; gündem, gündemde yaşanan polemikler ve daha fazlası Teke Tek’te yer alıyor. Cem Sünbül’ün sunumuyla gerçekleşen Teknolojik adlı program da teknoloji severlerin merakla beklediği bir program olmaktadır. Teknolojinin hayatımızdaki yerinden, yaşanan yenilikler ve gelişmelerden izleyicilerini haberdar etmektedir. Cumartesi günü 15:15 ‘de yayınlanan programı takipçileri iple çekmektedir. En Canlı Tv’de Habertürk izlemek için yapmanız gereken sağ üst köşedeki arama butonuna Habertürk yazmak ve enterlamaktır. Sonrasında kanal çıkmakta ve yayın açılmaktadır. Bağlantı hızınız ne kadar yüksekse o kadar kesintisiz yayın izleyebilirsiniz. Donma yaşamadan, bağlantı hatası almadan televizyon keyfi yaşamak, kaçırdığınız dizileri takip etmek için artık bilgisayara da ihtiyacınız bulunmamaktadır. Akıllı telefon ya da tabletinizde Google’a En Canlı Tv yazmanız yeterlidir. Sonrasında kesintisiz seyir keyfi de yanında size hediye geliyor.

Habertürk Kelimeler;

0 YORUM

YORUM YAP