KANALLAR

KANALLAR

Kanal A canlı izle

Kanal A Canlı izle

 • PAYLAŞ
KANAL BİLGİLERİ
 • Kuruluş

  15 Eylül 1997
 • Şirket

  KTV Yayıncılık Enformasyon Hizmetleri AŞ
 • E-Posta

  izleyicitemsilcisi@kanala.com.tr

Kanal A Hakkında Kısa Bilgi:

Termikel grubun sahip olduğu Kanal A KTV Yayıncılık Enformasyon Hizmetleri A.Ş. tarafından 1997 tarafından kurulmuştur. Sahibi iş adamı Ahmet Kayadır. KANAL A Ankara merkezli bir televizyon kanalıdır. Tüm Avrupa, Asya ve Afrika’da KANAL A izlenmektedir.

Haber kanalı olan KANAL Aizlenen haber kanallarının içerisinde önemli bir yere sahip çünkü içerik olarak bakıldığında günün önemli konularını ele alan birçok televizyon programına sahip. Örneğin Günebakan programı,  Mustafa Ustanıl tarafından sunulmaktadır. Programın içeriğini siyaset, ekonomi, spor olmak üzere dünyadaki yaşanan gelişmeler oluşturmaktadır. İşte Haber ise Tuğba Dalkılıç’ın sunumuyla Türkiye’ deki ve dünyadaki yeni gelişmeleri ve son dakika haberlerini canlı bağlantılarıyla tarafsız olarak ekrana geliyor. Günün özeti ise Fatih Şahin ile Son 24 Saat programında ele alınmaya devam ediyor. Günün her anında haber alabilmek için 20 dakikalık sürelerde sık sık ekrana gelen Kanal A Haber reyting kaygısından uzak haber anlayışını gütmektedir. Ülkenin önemli meselelerinin görüşüldüğü Haber Merkezi konularında uzman konuklarıyla birlikte her gün saat 12:30 da izleyicisi ile buluşuyor. Program moderatörü ise Tuğba dalkılıç. Cumartesi ve Pazar günleri 23:30 da yayınlanan Gece Bülteni günün Z raporunu çıkarmaya devam ediyor. Genel Yayın Yönetmeni ise Alper Tan’dır.

Türkiye’de ve dünyada yaşanan en sıcak gelişmelerden, tarafsız ve güvenilir bir şekilde anında haberdar olmak isteyen herkes KANAL A izlemeye devam etmelidir.

1 YORUM

 • şadan saygın
 • 31.10.2017 - 14:07 Cevapla
 • Allah rahmet eylesin

YORUM YAP