KANALLAR

KANALLAR

Planet Türk canlı izle

Planet Türk Canlı izle

 • PAYLAŞ
KANAL BİLGİLERİ
 • Kuruluş

  10 Şubat 2011
 • Şirket

  Planet TV A.Ş.
 • E-Posta

  info@planetler.com
 • Adres

  Ebulula Mardin Cad. No: 53 Levent / İstanbul 34330

Planet Türk Hakkında Kısa Bilgi:

Planet Türk, Yeşilçam ve eski Türk filmlerinin hayranı olan kişilerin bayılarak izlediği klasikleri izleyebileceğiniz en keyifli nostaljik filmleri görebileceğiniz özel bir kanaldır.

Sinema tarihinin gelmiş geçmiş en fazla izlenmiş ve hala izlenen efsanelerinin oynadığı Türk filmlerini gün boyunca planet Türk kanalında izleyebilirsiniz. Bu filmlerin tamamını Hd görüntü kalitesi ile izleyecek izledikçe anılarınız canlanacak ve mutlu olacaksınız. İzlemekten büyük küçük kadın erkek herkesin keyif duyduğu bu özel kanal kurulduğu günden bu yana en fazla izlenen kanallar arasında gösterilmektedir. Şüphesiz ki herkesin eski günlere özlemi ve eskilerden özledikleri bulunmaktadır. Bu özlemini insanlar en güzel ve hiç eskimeyen karakterler ve oyuncular ile giderebilmektedir. Günümüzde binlerce film yapılsa da hatta Türk filmleri günden güne iyiye ve daha profesyonele gidiyor olsa da hepimiz o eski ruhu o eski temizliği özlüyor ve bir kere daha izlemek ve anılarımızı tazelemek istiyoruz.

Planet Türk kanalı tam da bu duygularımıza tercüman oluyor ve eski tatları ayağınıza getiriyor. eskiye dair güzel ne var ise masum ne var ise bu kanalı izleyerek yaşayabilirsiniz. Günlük sıkıntınızdan bir an olsun ayrılmak için bu kanalda nostalji keyfi yaşayabilirsiniz. Tüm filmler hd kalitesi ile yayınlanırken kesintisiz ve kaliteli olarak görüntü keyfi bulunmaktadır. Planet Türk ile sizde Türk filmlerinin tadına varın.

Planet Türk Kelimeler;

0 YORUM

YORUM YAP