KANALLAR

KANALLAR

TRT Haber canlı izle

TRT Haber Canlı izle

  • PAYLAŞ
KANAL BİLGİLERİ
  • Kuruluş

    18 Mart 2010
  • Şirket

    Türkiye Radyo Televizyon Kurumu
  • E-Posta

    trthaber@trthaber.com

TRT Haber Hakkında Kısa Bilgi:

TRT Haber, 2010 yılında TRT 2 kanalı yerine haber kanalı olarak kurulmuştur. 2013 tarihinde HD yayın ile karşımıza çıkmıştır. TRT Haber izle de bulabileceğiniz gündem, Türkiye ve Dünya ile ilgili son dakika haberleri ile karşınıza çıkmaktadır. Aynı zamanda ekonomi, spor, sağlık, yaşam, kültür ve sanat, eğitim gibi programlarında barındırmaktadır.

TRT Haber izle de sadece haber bulunmamaktadır. Belli saatlerde yayınlanan programları ile bilgi içerikli, belgesel programlarda yer almaktadır. Yayında olan programları; Bilgiden bilince, Değişen Türkiye, Doğada ki insan, Dünyayı inşa edenler, Elçiye zeval olmaz, Gelenekten geleceğe, Gülhan’ın galaksi rehberi, Haber ve Sağlıkla ilgili programlar ile kişinin geçmiş yaşamını anlattığı ve ömür dediğin programı ile de en çok izlenen TV kanalı olarak karşımıza çıkmaktadır. Sokak lezzetleri ile aradığınız lezzeti bulabileceğiniz yemekler hakkında bilgilendirme yapılmakta, farklı lezzetleri bulabileceğiniz mekanların tanıtımı yapılmaktadır. Lezzetli yemeklerin püf noktaları ile bilgilenmenizi sağlamaktadır. Size hitap eden programı seçerek ve saatlerini takip ederek haber ve bilgi içerikli yayınlardan faydalanmanız mümkün.

Sosyal ağlar aracılığı ile de TRT Haber izle kanalını takip etmeniz mümkün. Barındırdığı kısa haber ve videolar ile gündemi takip edebilirsiniz. Bu ağlar aracılığı ile de yorum ya da paylaşım yapabilirsiniz. Birbirinden eşsiz programları ile size hitap eden bir kanal olarak yayın yapmaktadır.

0 YORUM

YORUM YAP